جزییات خبر

در مرحله نیمه نهایی بیست و پنجمین مسابقات قرآنی بدست آمد:

دو رتبه برتر قرآنی برای پخش فرآورده های نفتی هرمزگان

(شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۰۹:۵۴

در مرحله نیمه نهایی بیست و پنجمین دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه شرکت ملی پالایش و پخش یادواره سردار شهید سلیمانی، همکاران شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان دو رتبه اول بخش ترتیل و رتبه دوم بخش حفظ را از آن خود کردند.


به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان، مرحله نیمه نهایی مسابقات قرآنی شرکت ملی پالایش و پخش در منطقه هشت کشوری به میزبانی شرکت خطوط لوله و مخابرات رفسنجان برگزار شد.

در این دوره از مسابقات شرکت کنندگان در سه گروه کارمندان، فرزندان، همسران و در رشته های تحقیق، ترتیل، حفظ و مفاهیم قرآن کریم و‌ نهج البلاغه به رقابت پرداختند.

همچنین بمنظور تسهیل در امر برگزاری مسابقات کتبی بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار شد. در یخش مسابقات حضوری خانم ها زهرا نجفی زنگنه در رشته حفظ، آمنه براهیمی در رشته ترتیل، الیا مرادپور در رشته ترتیل و آقای ناصر کاظمی در رشته ترتیل به شهر رفسنجان اعزام شدند.

همچنین در بخش مسابقات غیر حضوری  خانم ها زهرا احمدیان و طیبه قاسمی در رشته مفاهیم و سمانه یوسف زاده در رشته نهج البلاغه به سوالات در مدت زمان مشخص شده بصورت آنلاین پاسخ دادند.

شایان ذکر است در مسابقات مقدماتی 7 هزار و 560 نفر در سطح صنعت پالایش و پخش شرکت کردند، که از این تعداد  813 نفر به مرحله نیمه نهایی راه یافتند. برگزیدگان این مرحله به مرحله نهایی که در مشهد مقدس برگزار می شود راه پیدا خواهند کرد.

در پایان این مرحله از مسابقات ناصر کاظمی همکار منطقه هرمزگان در رشته ترتیل مقام نخست و زهرا نجفی زنگنه در رشته حفظ مقام دوم را کسب کردند و به مرحله نهایی راه یافتند.

 

مسابقات قران و نهج البلاغه یاداوره شهید سلیمانی1

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.