جزییات خبر

جوابیه؛

علت صف طولانی مقابل یکی از جایگاه‌های عرضه سوخت در بندرعباس

(یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۰۹:۳۰

در پی انتشار تصاویری در شبکه‌های مجازی از ایجاد صف طولانی در یکی از جایگاه‌های عرضه نفت‌گاز شهر بندرعباس، روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان اطلاعیه‌ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، به نقل از خبرگزاری فارس، در بخشی از این اطلاعیه آمده است: در اواخر عصر روز جمعه یکی از قطعات فنی سامانه هوشمند سوخت جایگاه "نارگیل بندرعباس" از سرویس خارج شد و از آن پس جایگاه مذکور امکان عرضه سوخت را از دست داد.
 
بلافاصله پس از این اتفاق، تیم کارشناسان سامانه هوشمند در جایگاه مذکور مستقر شده و برای رفع مشکل پیش آمده تلاش‌های فنی و تخصصی خود را آغاز کردند.
 
به موازات این اقدام، با دستور فوری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان، انبار نفت شهیدرجایی بندرعباس اقدام به بارگیری و ارسال  محموله نفت‌گاز به نزدیک‌ترین جایگاه سوخت کرد تا روند سوخت‌رسانی نفتگاز (گازوئیل) به خودروهای متقاضی متوقف نشود.
 
در نهایت قطعه فنی مورد نظر (ای‌پی‌سی جایگاه) مقارن ظهر دیروز قابل بهره‌برداری و در محل نصب شد. شایان ذکر است در تمام مدت تعطیلی جایگاه "نارگیل"، جایگاه جایگزین "ترنج" بی‌وقفه به ارائه سوخت به خودروهای متقاضی ادامه داده است.
 
از این رو به همه شهروندان گرامی و مالکان خودرو های نفت‌گاز سوز اطمینان می‌دهیم با تلاش بی‌وقفه کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان هیچ کمبود سوختی نه تنها در همه نقاط استان بلکه در هیچ گوشه از کشور عزیزمان وجود ندارد و انبار نفت بزرگ شهید رجایی بندرعباس با ذخیره‌سازی مناسب انواع فرآورده و ارسال آن به تمام نقاط دور و نزدیک استان و کشور هرگونه خلاء احتمالی را به سرعت پوشش خواهد داد.
 
در ادامه این اطلاعیه آمده است: استاندار محترم هرمزگان پس از پیگیری فوری موضوع و کسب اطلاع از روند اقدامات انجام شده در رفع مشکل فنی پیش آمده، دستورات لازم را به مبادی ذیربط صادر کرد.
 
روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان در پایان این اطلاعیه ضمن تشکر از همه مسئولین استان، اصحاب رسانه‌ها و شهروندان مطالبه‌گر که بدون هر گونه پیش‌داوری ابتدا در پی کشف حقیقت هستند، آورده است: بدیهی است این شرکت در همه موارد هرگونه ابهام یا اشکال در امر سوخت‌رسانی را به صورت اطلاعیه یا ارتباط با رسانه‌های متعهد و روشنگر به طور شفاف و صادقانه در اختیار افکار عمومی قرار می‌دهد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.