جزییات خبر

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران:

یارانه سوخت به حساب 60 هزار کیشوند (38 هزار خانوارساکن جزیره کیش ) واریز شد.

(چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰) ۱۴:۰۵

در اجرای آزمایشی این طرح در جزیره کیش تعداد 10 نازل به سیستم مورد نیاز طرح مذکور مجهز شده است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ، در اجرای آزمایشی این طرح در جزیره کیش تعداد 10 نازل به سیستم مورد نیاز  طرح مذکور مجهز شده است.

 با تاکید بر اینکه به حدود 60 هزار نفر از ساکنان جزیره ی کیش سهمیه 20 لیتری تخصیص داده شده است مردم این جزیره می توانند با استفاده از کارتهای بانکی خود سهمیه های جدید سوخت اختصاص یافته را دریافت نمایند.

شایان ذکر است از اوایل اسفند سال جاری تا تاریخ   4/12/400   ساعت  17:17  حدود یکهزارو هفتصد  تراکنش سوختگیری با بیش از چهل و پنج  هزار لیتربنزین به ثبت رسیده که از این مقدار حدود دوازده هزار لیتر بصورت سهمیه ای (1500 تومانی ) و مابقی آن با نرخ سه هزارتومان مصرف شده است.

بر اساس اعلام کمیته اطلاع رسانی ذیربط " طرح باز توزیع یارانه بنزین"  یکی از پیشنهادات عدالت محور به منظور بهره مندی همه ی آحاد جامعه از یارانه ی حامل های انر‍‍‍‍‍ژی بوده و در جهت تغییر مبنای تخصیص یارانه ی بنزین از خودرو به افراد اعم از مالک یا فاقد خودرو می باشد.

لازم به ذکر است این موضوع در ستاد اقتصادی دولت مطرح و مصوب شده است  و برای روشن شدن سایر ابعادآن نیز در حال حاضر این طرح به صورت موقت و آزمایشی در جزیره کیش اجرا می شود.

 

باز توزیع بنزین 10

باز توزیع بنزین 2
باز توزیع بنزین 1

باز توزیع بنزین 12


باز توزیع بنزین 8
باز توزیع بنزین 6

باز توزیع بنزین 3

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.