جزییات خبر

بمناسبت هفتم مهرماه روز ایمنی و آتشنشانی:

سرپرست منطقه هرمزگان از آمادگی و تلاش های همکاران ایمنی و آتشنشانی منطقه تقدیر کرد

(چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰) ۱۷:۱۰

مرتضی عابدینی با حضور در جمع کارکنان واحد ایمنی و آتشنشانی انبارهای نفت شهید باهنر و شهید رجایی از زحمات و خدمات این بخش مهم از همکاران منطقه هرمزگان قدردانی کرد

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان، در روز گرامی داشت رشادت های کارکنان آتشنشانی صنعت نفت در جنگ تحمیلی که به عنوان روز ایمنی و آتشنشانی ثبت ملی شده است؛

مرتضی عابدینی سرپرست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان با حضور در انبارهای نفت شهید باهنر و شهید رجایی بندرعباس با کارکنان ایمنی و آتش نشانی دیدار کرد و این روز را به آنان تبریک گفت.

در این دیدار که تنی چند از مسولین واحدها، سرپرست منطقه هرمزگان را همراهی می کردند؛ رئیس واحد H.S.E منطقه گزارشی از وضعیت این واحد و برنامه های پیشگیری و آمادگی در برابر حوادث احتمالی ارائه داد.

در ادامه رئیس انبار نفت شهید رجایی نیز با بیان تعدادی از ریسک های عملیاتی موجود در انبارهای نفت نحوی پیگیری و تعاملات ایمنی در کاهش ریسک خطر و اقدامات انجام شده در این زمینه را شرح داد.

در پایان سرپرست منطقه هرمزگان با سپاس از تلاش های کارکنان خدوم و زحمتکش ایمنی و آتش نشانی گفت: وظیفه خطیر شما عزیزان در حوادث بر کسی پوشیده نیست و همه سرمایه گذاری شرکت برای تامین و تضمین آمادگی و واکنش سریع شما در زمان حادثه است.

عابدینی افزود: امروزه حفظ و نگهداری و بهره برداری صحیح از تجهیزات فنی و ایمنی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است و با برنامه ریزی دوره ای در این زمینه هم باید تلاش کنیم.

عابدینی در پایان با اشاره به جمع با نشاط و پر امید جوانان شاغل در واحد ایمنی و آتش نشانی گفت: پیشگیری از حوادث با نظارت دقیق و اجرای درست و کامل دستورالعمل های ایمنی شرکت از اولویت های واحد H.S.E  باشد.

 

همچنین سرپرست منطقه هرمزگان با انتشار پیام تبریکی به مناسبت هفتم مهر ماه روز ایمنی و آتش نشانی را علاوه بر همکاران منطقه هرمزگان به همه آتشنشانان و تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

 

مهر 2
هفت مهر1400
هفت مهر1400

هفت مهر1400
هفت مهر1400
هفت مهر1400

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.