جزییات خبر

سوخت رسانی پایدار در هرمزگان

(چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰) ۰۹:۱۵

در جلسه تامین و توزیع سوخت استان در مورد تقویت سوخت رسانی به نقاط دور افتاده و صعب العبور تصمیم گیری شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان،در این جلسه مرتضی عابدینی سرپرست منطقه هرمزگان با اشاره به در پیش بودن تغییرات آب و هوایی طی ماه های آینده از مسئولین واحدهای عملیاتی خواست با در نظر گرفتن ظرفیت های ایجاد شده و میزان مصرف سوخت بخش های مختلف استان، نسبت به پیش بینی ارسال بموقع سوخت از هم اکنون برنامه ریزی لازم را انجام دهند.

مرتضی عابدینی افزود: در تامین سوخت استان هیچ دغدغه ای نداریم چرا که همکاران این شرکت در کنار توزیع سوخت استان که به خوبی انجام می شود؛ وظیفه خطیر تامین سوخت جزایرخلیج فارس از طریق اسکله های نفتی و تامین 63درصد سوخت کشور را از طریق خطوط انتقال فرآورده  برعهده دارند.

در این جلسه واحدهای مختلف از جمله بازرگانی، تامین و توزیع، سامانه هوشمند ، روسای نواحی و انبارهای نفت از وضعیت سوخت رسانی گزارشی ارائه دادند.

در پایان مرتضی عابدینی سرپرست منطقه هرمزگان باتشکر از اهتمام مقام محترم قضایی به مبارزه باقاچاق سوخت و تشکیل کارگروه تخصصی در این زمینه گفت:

دادستان محترم با اشراف کامل به موضوع و دقت در علل و عوامل بصورت ریشه ای به این موضوع پرداخته اند و اکنون با اقدامات و پیگیری های مسئولین استان امید می رود بزودی طرح های موثری در این زمینه عملیاتی و اجرایی شود.

 

 

 

عابدینی11

سوخت رسانی12
سوخت رسانی11
سوخت رسانی1

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.