جزییات خبر

در دیدار مدیر پخش با فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی مطرح شد:

تقویت همکاری با نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای تامین سوخت شناورهای دریایی

(سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰) ۰۸:۵۲

مدیر پخش فرآورده نفتی منطقه هرمزگان در دیدار با فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی مستقر در بندرعباس از آمادگی کامل برای تامین و تحویل سوخت به شناورهای دریایی خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی  شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان؛ جلسه هماهنگی توزیع سوخت دریایی در ستاد فرماندهی منطقه یکم نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. در این جلسه عبدالله احمدی کمرپشتی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان گزارشی از نحوی سوخت رسانی به جزایر خلیج فارس ارائه کرد و تعدادی از مسئولین توضیحاتی در مورد نحوی انتقال فرآورده های نفتی از اسکله های نفتی بندرعباس به شناورهای مختلف ارائه دادند. مدیر منطقه هرمزگان گفت : در زمینه تامین و توزیع سوخت دریایی خصوصا شناورهای نظامی همکاری و تفاهم خوبی با نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران وجود دارد و همواره این وظیفه خطیر توسط شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی بدقت و بدون وقفه انجام شده است.

احمدی کمرپشتی افزود : کارکنان نیروی راهبردی دریایی ارتش مقتدر جمهوری اسلامی ایران حق بزرگی در تامین امنیت کشور برگردن مردم دارند و قدردان زحمات این عزیزان هستیم.

مدیر منطقه هرمزگان در پایان صحبت هایش اضافه کرد: تمامی امکانات فنی و عملیاتی اسکله های نفتی با حداکثر توان در جهت تامین سوخت مورد نیاز جزایر و شناورهای دریایی ، صیادی و نظامی در حال ارائه خدمات هستند و در کنار این برنامه ریزی ها، هماهنگی های لازم از طرف مدیریت های ستاد تهران نیز بطور مستمر انجام می شود.

در ادامه این جلسه امیر دریادار دوم جعفر تذکر فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تشکر از زحمات کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: ماموریت های شناور های دریایی در جهت حفظ امنیت و استقلال کشور عزیزمان است و در این راه با دقت و هوشیاری به وظایف خود عمل می کنیم.

 

فرمانده نیروی دریایی هرمزگان 2

 

فرمانده نیروی دریایی هرمزگان 7
فرمانده نیروی دریایی هرمزگان 6
فرمانده نیروی دریایی هرمزگان 5
فرمانده نیروی دریایی هرمزگان 4
 
فرمانده نیروی دریایی هرمزگان 1

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.