جزییات خبر

با هدف تحقق منویات مقام معظم رهبری در شعار سال جدید:

اولین جلسه رفع موانع عملیات در انبار نفت شهید رجایی بندرعباس برگزار شد

(چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۰) ۱۱:۱۶

بمنظور مانع زدایی از عوامل کند کننده روند عملیات توزیع در مهمترین انبار نفت کشور، کارگروه رفع موانع فنی و عملیاتی منطقه هرمزگان تشکیل جلسه داد،

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان، پیرو فرمایش مقام معظم رهبری در پیام نوروزی سال جدید بمنظور مانع زدایی از عوامل رشد و توسعه و پس از تاکید مدیر منطقه به اجرایی کردن این فرمان، "کارگروه رفع موانع فنی و عملیاتی منطقه هرمزگان" تشکیل شد.

اعضای این کارگروه که ترکیبی از مهندسین جوان و افراد باتجربه عملیاتی است؛ در اولین گام خود با پایش روند عملیات دریافت فرآورده از پالایشگاه ها، ذخیره سازی در مخازن و ارسال برای بارگیری ، منابع هدر رفت سرمایه و زمان را شناسایی کرده اند.

در اولین نشست این کارگروه که به ریاست مرتضی عابدینی معاون فنی و عملیاتی منطقه هرمزگان برگزار شد، مشکلات فنی و مهندسی احصاشده توسط کارشناسان برای تعیین اولویت و زمان‌بندی اجرا مطرح شد. 

معاون فنی و عملیاتی منطقه هرمزگان در این جلسه گفت: با رهنمون از پیام نوروزی مقام معظم رهبری باید تمام توان فنی و مهندسی و عملیاتی مجموعه را به سمت استفاده بهینه از توان و ظرفیت ها ببریم و ضمن شناسایی موانع موجود آنها را در یک زمان بندی معقول مرتفع کنیم.

وی با اشاره به اهمیت استراتژیک عملیات انبار نفت شهید رجایی بندرعباس در توزیع سوخت پایدار در کشور گفت: در حوزه خدمات مهندسی و عملیات باید به سمت نگهداری صحیح از تجهیزات و سرویس‌های تخصصی برای جلوگیری از هدر رفت سرمایه ها حرکت کنیم.


جلسه انبار رجایی 4
جلسه انبار رجایی 3
جلسه انبار رجایی 2
جلسه انبار رجایی 1

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.