جزییات خبر

با حضور مسولین شرکت در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی انجام شد:

قدردانی کارکنان پخش فرآورده نفتی هرمزگان از مجاهدت های پلیس در برقراری امنیت

(دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹) ۱۸:۲۴

بمناسبت هفته نیروی انتظامی مدیر منطقه هرمزگان به همراه تعدادی از معاونین و مسولین شرکت با فرمانده پلیس استان دیدار و از تلاش های این نیرو در برقراری امنیت پایدار تشکر کردند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان؛ در آستانه هفته نیروی انتظامی و در حضور سردار جعفری رئیس پلیس هرمزگان از مجاهدت ها و تلاش های ایثارگران این نیروی جان برکف سپاسگزاری شد.

مدیر ، معاونین و تعدادی از روسای واحدهای شرکت پخش فرآورده های نفتی هرمزگان به همراه حجه الاسلام والمسلمین فلاحتی رئیس قرارگاه فرهنگی خلیج فارس وزارت نفت ؛ با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان، مراتب سلام و سپاسگزاری کارکنان و خانواده های قدرشناس صنعت نفت هرمزگان را به سردار فرماندهی نیروی انتظامی ابلاغ و برای کارکنان مجاهد این نیرو آرزوی سلامت و توفیق کردند.

در ابتدای این دیدار عبدالله احمدی کمرپشتی مدیر پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان گفت: وظیفه خود دانستم به همراه معاونین و تعدادی از همکارانم به مناسبت هفته نیروی انتظامی در اینجا حاضر شوم و از طرف همکاران و خانواده قدرشناس آنان از نیروهای زحمتکش پلیس استان تشکر کنم و به آنان خداقوت و خسته نباشید بگویم.

مدیر منطقه هرمزگان افزود: در دو هفته اخیر خبر شهادت دو تن از عزیزان این نیرو در درگیری با قاچاقچیان و سوداگران مرگ کافی است که باور کنیم چه خدمات و مجاهدت هایی توسط پلیس برای اعتلای کشور انجام می شود.

احمدی کمرپشتی در ادامه گفت: مجموعه پلیس در حوزه های مختلف همکاری بسیار خوب و نزدیکی با شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان دارد و این بیانگر هدف گذاری درست و تدبیر فرماندهی محترم آن است.

در ادامه این دیدار سردار غلامرضا جعفری فرمانده نیروی انتظامی استان ضمن عرض خوش آمد و تشکر از حاضران گفت: حضور شما که نماینده مجموعه ای از مدیران و کارکنان و بخشی از اجتماع و این مردم هستید به ما این پیام را می دهد که تلاش ها و زحمات ما در میان مردم دیده می شود.

سردار جعفری افزود: تامین امنیت بسادگی میسر نیست و برای آن زحمات زیادی کشیده شده و همانطور که مهندس احمدی هم در صحبت هایشان اشاره داشتند به ازای خون های جوانان این مملکت است که این آرامش وجود دارد.

فرمانده نیروی انتظامی استان افزود: ما سرباز ولایت و مقام معظم رهبری هستیم و در روزهای سخت همکاران من با ماه ها ماموریت مداوم و خستگی ناپذیری توان خود را اثبات کرده اند.

وی در پایان گفت: هرجا پلیس حضور داشته آنجا امکان بروز ناامنی نبوده و مردم این نعمت را درک می کنند.

در پایان این دیدار حجه الاسلام فلاحتی فرمانده قرارگاه فرهنگی خلیج فارس وزارت نفت با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: به نمایندگی از خانواده بزرگ و قدرشناس شرکتهای تابعه وزارت نفت در استان آمده ایم تا از تلاش های شما و همکاران شما در برقراری امنیت پایدار در استان و کشور تشکر کنیم.

فلاحتی با اشاره به گستردگی استان هرمزگان و مجاورت این استان با دریا و اتصال آن به آبهای آزاد بین المللی گفت: ویژگی های منحصر بفرد استان تلاش های منحصر بفرد هم نیاز دارد و قطعا مدیران و فرماندهانی که مسولیت به آنان سپرده می شود همچون جنابعالی  دارای ویژگی ها و برتری های متعددی هستند.

در این دیدار لوح سپاس از تلاش های کارکنان نیروی انتظامی به سردار فرماندهی نیرو در استان تقدیم شد. در پایان شرکت کنندگان با حضور در یادمان شهدای نیروی انتظامی استان و تقدیم گل و قرائت فاتحه یاد شهدای جان برکف نیروی انتظامی را گرامی داشتند.

 

 فرمانده نیروی انتظامیفرمانده نیروی انتظامیفرمانده نیروی انتظامیفرمانده نیروی انتظامی

فرمانده نیروی انتظامی
 
 


فرمانده نیروی انتظامی
فرمانده نیروی انتظامی
فرمانده نیروی انتظامی

فرمانده نیروی انتظامی
روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان

بندرعباس، میدان قائم (اسکله شهید باهنر)، ابتدای بلوار پاسداران  کدپستی: 84364 - 79178

مرکز تلفن: 74 و 73 و 33423272 - 076

دورنگار: 33513311 - 076

سامانه پیام کوتاه:

ارتباط مستقیم با روابط عمومی: 33513078 - 076

پست الکترونیکی: PR.HORMOZGAN.NIOPDC@gmail.com