جزییات خبر

بمناسبت 13 مهرماه روز نیروی انتظامی برگزار شد:

مدیر منطقه هرمزگان از تلاش های رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان تقدیر کرد

(دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹) ۱۶:۴۶

بمناسبت 13 مهرماه روز نیروی انتظامی مریر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان با دعوت از رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از تلاش ها و همکاری های نیروهای خدوم این حوزه تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان سرهنگ اطمینانی در این نشست با بیان اینکه نیروی پلیس در حوزه های مختلف برای تامین امنیت و آرامش خاطر هموطنان تلاش می کند گفت: پلیس امنیت اقتصادی همانگونه که از نامش پیداست حامی و یاور همه ادارات و سازمان ها و اشخاص فعال در عرصه خدمت در بخش اقتصادی استان است.

سپس وحید محمدی رئیس حراست شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان گزارشی از اقدامات مشترک این شرکت با پلیس امنیت اقتصادی در راستای حفاظت از منافع و منابع ملی بیان کرد.

در ادامه این جلسه که به مناسبت 13 مهرماه روز نیروی انتظامی برگزار شد؛ مهندس عبدالله احمدی کمرپشتی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان گفت: دلیل برگزاری این جلسه و دعوت از این بزرگواران این است که بتوانیم قدمی هر چند کوچک در پاسداشت زحمات و تلاش های شما جان برکفان نیروی انتظامی برداریم.

احمدی کمرپشتی افزود: این خسته نباشید و خداقوت ما به عزیزان خدوم نیروی انتظامی برای این است که ببینند و بدانند زحمات و ایثارگری های آنان در جهت تامین امنیت مردم دیده می شود و مردم قدردان این مجاهدت ها هستند.
جلسه معاونت اقتصادی نیروی انتظامی
جلسه معاونت اقتصادی نیروی انتظامی
جلسه معاونت اقتصادی نیروی انتظامی
جلسه معاونت اقتصادی نیروی انتظامی

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان

بندرعباس، میدان قائم (اسکله شهید باهنر)، ابتدای بلوار پاسداران  کدپستی: 84364 - 79178

مرکز تلفن: 74 و 73 و 33423272 - 076

دورنگار: 33513311 - 076

سامانه پیام کوتاه:

ارتباط مستقیم با روابط عمومی: 33513078 - 076

پست الکترونیکی: PR.HORMOZGAN.NIOPDC@gmail.com