جزییات خبر

با هدف ارتقای خدمت رسانی به شهروندان:

گردهمایی اعضای انجمن صنفی جایگاه داران سوخت هرمزگان برگزار شد

(سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹) ۱۳:۰۶

دغدغه های اعضای انجمن صنفی جایگاهداران سوخت هرمزگان در جلسه ای با حضور مسولین شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه، مطرح و راهکار های اجرایی آن بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان در این جلسه ابتدا تعدادی از مدیران و مالکان جایگاه های عرضه سوخت عضو انجمن صنفی جایگاه داران هرمزگان که از نقاط مختلف استان در جلسه حضور داشتند مسائل و مشکلات محدوده جغرافیایی خود را مطرح کردند.

وسعت جغرافیایی هرمزگان و آب و هوای خاص و اقلیم این استان موجب استهلاک بیشتر تجهیزات فنی در این خطه از کشور است گرما و شرجی هوا و رعایت ملزومات ایمنی در این زمینه، همکاری مسولین محلی در شهرستان ها از جمله موارد مطرح شده در این جلسه از زبان نمایندگان بود.

در ادامه این جلسه عبدالله احمدی کمرپشتی مدیر منطقه هرمزگان گفت: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به عنوان شرکتی خدمتگزار و مشتری مدار در برنامه ریزی های خود رضایت شهروندان و مراجعان را در اولویت خود دارد.

مدیر منطقه هرمزگان افزود: شما مدیران جایگاه های عرضه سوخت هم که با سرمایه شخصی در این رسته اقدام به فعالیت می کنید از نزدیک ترین حلقه ها و همکاران ما در زنجیره خدمت رسانی هستید.

احمدی کمرپشتی با توجه به شرایط آب و هوایی و اقلیمی خاص هرمزگان افزود: زحمات مدیریتی شما و کارکنان تلاشگر جایگاه ها از چشم مردم قدرشناس پنهان نیست اما باید همواره بیاد داشته باشیم که دسترسی به سوخت استاندارد در کمترین زمان باید مد نظر و اولویت خدمتگزاری باشد.

وی ادامه داد: بارها و موکدا خدمت همه عزیزان درخواست کرده ایم که اولویت عملیات سوخترسانی با حفظ و ارتقای ایمنی است. احمدی اضافه کرد: حفاظت از جان شهروندان و کارکنان جایگاه با آموزش کارکنان و برخورد قاطع با معدود شهروندانی که ایمنی جایگاه ها را رعایت نمی کنند امکان پذیر است.

در ادامه این جلسه تعدادی از مسولین منطقه و روسای نواحی به پرسش های حاضران پاسخ گفتند.

 

جایگاه 7
جایگاه 6
جایگاه 5
جایگاه 4
جایگاه 3
جایگاه 2
جایگاه 1

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان

بندرعباس، میدان قائم (اسکله شهید باهنر)، ابتدای بلوار پاسداران  کدپستی: 84364 - 79178

مرکز تلفن: 74 و 73 و 33423272 - 076

دورنگار: 33513311 - 076

سامانه پیام کوتاه:

ارتباط مستقیم با روابط عمومی: 33513078 - 076

پست الکترونیکی: PR.HORMOZGAN.NIOPDC@gmail.com