جزییات خبر

مدیر منطقه هرمزگان در نشست با مدیران شرکت های موزع گاز مایع گفت:

امکانات لازم برای ثبت نام راحت مردم هرمزگان در طرح دریافت الکترونیک گاز مایع فراهم شده است

(یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹) ۰۰:۳۶

مدیر منطقه هرمزگان در نشست مشترک مسولین پخش فرآورده های نفتی با مدیران شرکت های موزع گاز مایع استان اقدامات انجام شده برای آگاهی و ثبت نام مشمولان طرح را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان, مدیران شرکت های موزع گاز مایع استان در جلسه ای به دعوت مدیر منطقه حاضر شدند.

در این نشست اطلاعات لازم در زمینه اقدامات شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان برای اجرای هر چه بهتر طرح ثبت نام الکترونیک گاز مایع در اختیار حاضران قرار گرفت.

مهندس عبدالله احمدی کمرپشتی در این زمینه گفت: همه امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مجموعه بسیج شده اند تا در کمترین زمان بدون اینکه زحمت و نگرانی برای شهروندان و هم استانی های گرامی بوجود بیاید مرحله ثبت نام انجام و پایان پذیرد.

مدیر منطقه هرمزگان با اشاره به حجم گسترده اطلاع رسانی مزایای این طرح در رسانه ملی و شبکه های رادیو و تلوزیون استان گفت: شما به عنوان همکاران ما و کسانی که بطور مستقیم با بدنه و جامعه هدف مصرف کنندگان خانگی گاز مایع ارتباط دارید بهتر می دانید که جلب رضایت مردم و رفع دغدغه آنان برای تامین کپسول گاز از چه درجه بالایی از اهمیت برخوردار است.

احمدی کمرپشتی افزود هدف مهم این طرح شناسایی مصرف کنندگان واقعی گاز مایع است تا دولت و شرکت پخش فرآورده های نفتی با تعهد و مسولیت همیشگی خود به عرضه این فرآورده در اقصی نقاط این استان پهناور بپردازد.

وی افزود: تمامی نواحی ما آماده ثبت نام هستند آموزش های لازم صورت گرفته و اقلام تبلیغاتی مانند بنر و تراکت های آموزش ثبت نام برای آگاهی و اطلاع مردم در سراسر استان توزیع و هماهنگی های لازم نیز با مقامات استانداری و فرمانداران شهرستان ها انجام شده است.

در پایان این جلسه تعدادی از مدیران شرکت های موزع سوالاتی را در زمینه نحوی اجرای این طرح مطرح کردند که کارشناسان مربوطه پاسخ های لازم را ارائه دادند.


جلسه موزعان گاز مایع با مدیر
جلسه موزعان گاز مایع با مدیر
جلسه موزعان گاز مایع با مدیر
جلسه موزعان گاز مایع با مدیر
جلسه موزعان گاز مایع با مدیر
روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان

بندرعباس، میدان قائم (اسکله شهید باهنر)، ابتدای بلوار پاسداران  کدپستی: 84364 - 79178

مرکز تلفن: 74 و 73 و 33423272 - 076

دورنگار: 33513311 - 076

سامانه پیام کوتاه:

ارتباط مستقیم با روابط عمومی: 33513078 - 076

پست الکترونیکی: PR.HORMOZGAN.NIOPDC@gmail.com