جزییات خبر

مدیر منطقه هرمزگان در دیدارهای جداگانه با خانواده شهدای شرکت:

شهدا سرمایه‌های عظیم راه اسلام و آزادی هستند

(شنبه ۹ آذر ۱۳۹۸) ۱۱:۳۳

مدیر منطقه هرمزگان در دیدارهای جداگانه با خانواده سه شهید هشت سال دفاع مقدس که در شرکت پخش فرآورده‌های نفتی این منطقه شاغل بودند، عنوان کرد: شهدا با قدم نهادن در راه شهادت عزت، آزادی و اسلام را در میهن زنده نگاه داشتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان، عبدالله احمدی کمرپشتی مدیر منطقه هرمزگان به همراه معاونین و تعدادی از روسای واحدها، نواحی و ائمه جماعت منطقه با حضور در منازل شهیدان، یعقوب آرامش، غلام عباس داج و غلامرضا عوضپور، شهدای معزز شرکت پخش فرآورده نفتی هرمزگان که در جبهه‌های حق علیه باطل به درجه شهادت نائل آمدند با خانواده‌های این عزیزان دیدار کرد.

در این دیدار صمیمانه که همسران و تعدادی از فرزندان این شهیدان حضور داشتند مدیر منطقه هرمزگان بیان کرد: عزمی راسخ و روحی بزرگ می‌خواهد تا جان و خون خود را در راه اسلام و وطن فدا کنی که این شهیدان بزرگوار با رسیدن به بالا‌ترین درجه معنویت به درجه شهادت نائل آمدند.

وی در ادامه با تأکید بر پاسداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: خون شهیدان سرمایه آینده و متضمن عزت و سربلندی ایران اسلامی است و این وظیفه ما است که آن را همیشه زنده نگاه‌داریم.

دکتر محمد آرامش فرزند شهید یعقوب آرامش در این دیدار بابیان نکاتی از اهتمام مدیر منطقه به بزرگداشت و حفظ نام شهدا تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه حجت‌الاسلام والمسلمین صالحی امام جماعت شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان نیز در این دیدار با تشکر از مدیر منطقه و مسئولین شرکت تاکید کرد: همگان یاد و راه شهدا را باقوت و قدرت ادامه خواهند داد.

گفتنی است در این دیدار همسران شهدا با بیان خاطرات زندگی پرافتخار و بازگویی چگونگی شهادت در جبهه‌های نبرد بزرگی این شهدا را یادآوری کردند. همچنین آنها با افتخار به فرزندان این شهیدان آن‌ها را ادامه‌دهنده راه پدران خود برشمردند.

دیدار با خانواده شهدا 2

دیدار با خانواده شهدا 3

دیدار با خانواده شهدا 12

دیدار با خانواده شهدا 4 دیدار با خانواده شهدا 10

دیدار با خانواده شهدا 8
دیدار با خانواده شهدا 7

دیدار با خانواده شهدا 5

 

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان

بندرعباس، میدان قائم (اسکله شهید باهنر)، ابتدای بلوار پاسداران   کدپستی: 84364 - 79178

مرکز تلفن: 74 و 73 و 33423272 - 076

دورنگار: 33513311 - 076

سامانه پیام کوتاه: 9627 2803 3000 

ارتباط مستقیم با روابط عمومی: 33423250 - 076

پست الکترونیکی: PR.HORMOZGAN.NIOPDC@gmail.com