جزییات خبر

به منظور آشنایی با فرآیندعملیات و بارگیری:

گروهی از همکاران ستادی در بازدید از انبار نفت شهید رجایی با روند عملیات فرآورده آشنا شدند

(پنج شنبه ۴ مهر ۱۳۹۸) ۱۰:۳۰

جمعی از همکاران واحدهای ستادی شرکت در بندرعباس با حضور در انبار نفت شهید رجایی و بازدید از قسمت های مختلف این انبار استراتژیک با فرآیند عملیات و بارگیری از نزدیک آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان، در ابتدای این بازدید کارکنان از محوطه بارگیری فرآورده، ورود و کنترل نفتکش ها و مراحل طی شده برای پلمپ و خروجی از انبار دیدن کردند.

در ادامه همکاران از واحدهای حمل و نقل، صدور بارنامه و توزیع بار،بازدید کردند و با حضور در آزمایشگاه کنترل کیفیت با انجام آزمایش نمونه با روش های تست فرآورده ها آشنا شدند.

در بخش کنترل عملیات مخازن فرآیند ذخیره سازی و ارسال فرآورده به مخزندارهای ریلی و نفتکش ها و خطوط لوله انتقال فرآورده برای حاضران بیان شد همچنین تعدادی از همکاران علاقمند با بالا رفتن از یکی از مخازن ذخیره سازی فرآورده سبک با مختصات فنی مخازن و انواع تجهیزات مهندسی آن آشنا شدند.

در پایان این بازدید حسین علیزاده رییس تاسیسات انبار نفت شهید رجایی بندرعباس، در سالن جلسات این انبار با توضیحاتی در خصوص شرایط عملیات انبار و جمعبندی و ارایه آمارهای مقایسه ای نسبت به مدت مشابه سال قبل  گفت: در حالی که فاز های مختلف پالایشگاه ستاره خلیج فارس در مدار تولید قرار میگیرد و طرح های افزایش ظرفیت پالایشگاه نفت بندرعباس در حال اجرا می باشد باید توجه داشت که حلقه وصل و حیاتی توزیع این فرآورده های تولیدی و انتقال آن به مبادی ذیربط بر عهده شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان و خصوصا در محل انبار نفت شهید رجایی است.

شایان ذکر است بلافاصله و در بدو ورود همکاران به منطقه عملیات و تاسیسات آموزش های ایمنی و اطفای حریق را توسط رییس واحد ایمنی و آتش نشانی و محیط زیست مهندس حامدی فراگرفتند.بازدید همکاران ستادی از انبار نفت شهید رجایی 83
بازدید همکاران ستادی از انبار نفت شهید رجایی 80
بازدید همکاران ستادی از انبار نفت شهید رجایی 63
بازدید همکاران ستادی از انبار نفت شهید رجایی 57

بازدید همکاران ستادی از انبار نفت شهید رجایی 43
بازدید همکاران ستادی از انبار نفت شهید رجایی 41
بازدید همکاران ستادی از انبار نفت شهید رجایی 39بازدید همکاران ستادی از انبار نفت شهید رجایی 33

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان

بندرعباس، میدان قائم (اسکله شهید باهنر)، ابتدای بلوار پاسداران   کدپستی: 84364 - 79178

مرکز تلفن: 74 و 73 و 33423272 - 076

دورنگار: 33513311 - 076

سامانه پیام کوتاه: 9627 2803 3000 

ارتباط مستقیم با روابط عمومی: 33423250 - 076

پست الکترونیکی: PR.HORMOZGAN.NIOPDC@gmail.com