جزییات خبر

در واپسین روزهای ماه مهمانی خدا برگزار شد:

محفل انس با قرآن کریم و مراسم افطاری در انبار نفت شهید رجایی بندرعباس

(چهارشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۸) ۱۷:۳۵

در جمع معنوی کارکنان تاسیسات انبار نفت شهید رجایی بندرعباس محفل انس با قرآن و مراسم افطاری در روز آخر ماه مبارک رمضان مدیر منطقه و جمعی از مسولین واحدها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان، در ابتدای این مراسم و پس از قرایت آیاتی چند از قرآن کریم توسط قاری ممتاز کشوری، حجه الاسلام والمسلمین صالحی روحانی معزز جماعت ستاد  به سخنرانی در خصوص ابعاد و جنبه های معنوی ماه مبارک رمضان پرداخت، در ادامه این برنامه گروه تواشیح بلدالامین از گروه منتخب و مطرح استان هرمزگان نیز همخوانی خود را اجرا کردند.

مهندس عبدالله احمدی کمرپشتی مدیر منطقه هرمزگان در سخنان کوتاهی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات گفت: افتخار میکنم که در جمع افرادی هستم که با خلوص نیت در یکی از مهمترین تاسیسات نفتی کشور مشغول به فعالیت هستند، وی افزود: این محفل قرآنی و جمع صمیمی که همه درکنار هم در این ماه مبارک به عبادت و تلاوت قرآن مشغولند فضای خوبی برای همدلی و معنویت است که باید از آن نهایت بهره را برد.

وی افزود: هدف از برگزاری اینگونه مجالس این است که در کنار یکدیگر بیاموزیم همه ما در آن دنیا برابر پروردگار یکسانیم بلکه این ایمان و تقوای انسان هاست که آنها را بالاتر یا پایین تر می برد  این دنیا هم هیچ تفاوتی بین کارکنان وجود ندارد بلکه تلاش و کوشش آنهاست که عامل ترقی و موفقیتشان می شود.

در ادامه رییس تاسیسات انبار نفت شهید رجایی بندرعباس در ارایه گزارشی از وضعیت عملیاتی ذخیره سازی با تاکید بر اهمیت استراتژیک این انبار همچنین تلاش و کوشش کارکنان زحمتکش در پیشبرد اهداف تعیین شده گفت: انبار نفت شهید رجایی یکی از مهمترین انبارهای ذخیره و مرکز پویای توزیع فرآورده های نفتی در کشور است.

علیزاده در پایان با تقدیر از مدیر منطقه و معاونین و روسای واحدهایی که در این محفل قرآنی شرکت کرده اند، افزود: نیروهای عملیاتی انبار، این توجه و حضور را قدر می دانند و چنین صمیمیت ها و برادری ها قطعا موجب افزایش روحیه کاری آنان شده است.

در بخش پایانی این مراسم سرپرست روابط عمومی منطقه هرمزگان در سخنان کوتاهی یکی از اهداف برگزاری چنین مجالسی را در انبار نفت شهید رجایی درخواست و استقبال کارکنان برشمرد. حامد ملازاده صادقیون افزود: بعد مسافت انبار نفت و شرایط کار عملیاتی برای کارکنان این انبار نباید موجب شود علاقه مندان از فعالیت های فرهنگی دور بمانندو این وظیفه ماست که با برنامه ریزی مناسب امکان حضور قاریان برجسته و خطیبان را برای استفاده معنوی همکاران فراهم کنیم.

در پایان این مراسم کارکنان اهل تسنن و تشیع درکنار یکدیگر و درصف واحد نماز جماعت مغرب و عشا را به جماعت و با امامت حاج آقا اخلاقی زاده اقامه کردند و مراسم صرف افطاری نیز برگزار شد.

 

محفل انس با قران و افطار در انبار نفت شهید رجایی 20
محفل انس با قران و افطار در انبار نفت شهید رجایی 19

محفل انس با قران و افطار در انبار نفت شهید رجایی 17
محفل انس با قران و افطار در انبار نفت شهید رجایی 16محفل انس با قران و افطار در انبار نفت شهید رجایی 12
محفل انس با قران و افطار در انبار نفت شهید رجایی 11
محفل انس با قران و افطار در انبار نفت شهید رجایی 10

 
 
محفل انس با قران و افطار در انبار نفت شهید رجایی 6
محفل انس با قران و افطار در انبار نفت شهید رجایی 5
محفل انس با قران و افطار در انبار نفت شهید رجایی 4
محفل انس با قران و افطار در انبار نفت شهید رجایی 3
 
 

 

 

  

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان

بندرعباس، میدان قائم (اسکله شهید باهنر)، ابتدای بلوار پاسداران   کدپستی: 84364 - 79178

مرکز تلفن: 74 و 73 و 33423272 - 076

دورنگار: 33513311 - 076

سامانه پیام کوتاه: 9627 2803 3000 

ارتباط مستقیم با روابط عمومی: 33423250 - 076

پست الکترونیکی: PR.HORMOZGAN.NIOPDC@gmail.com