جزییات خبر

معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان:

کیفیت سوخت رسانی در هرمزگان بدقت پایش می شود

(چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۰:۳۴

معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان به همراه سرپرست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استانداری و فرماندار بندرعباس در بازدید از ستاد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه، روند سوخت رسانی در استان را بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان، ایرج حیدری گفت: کارهای بزرگی در جهت مبارزه با قاچاق سوخت در استان انجام شده که مهمترین آن واقعی کردن سهمیه ها و قطع سهمیه کسانی است که مصرف نداشتند ولی سوخت درخواست میکردند. 

معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان که برای بازدیدی میدانی به ستاد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان آمده بود؛ افزود: در حمایت از مدیران خدوم در استان کوتاهی نمیکنیم و مصمم به توسعه هرمزگان در بخش های مختلف هستیم. حیدری ادامه داد:  سهمیه های مصرفکنندگان باید توسط متولیان پایش و متناسب با عملکرد و مصرف آنان اختصاص یابد.

در ادامه این دیدار عبدالله احمدی کمرپشتی مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان گفت: زحمات کارکنان شرکت پخش فرآورده نفتی در کشور که به صورت شبانه روزی حتی در زمان سال تحویل و تعطیلات تلاش میکنند باید مورد توجه قرار گیرد.

احمدی افزود: در اتفاقات اخیر که شاهد سیل در استان های کشور و هرمزگان بودیم و یا زلزله سال گذشته کرمانشاه و در زمان بحران مردم برای تامین سوخت مورد نیاز خود هیچ نگرانی نداشتند.

در ادامه این دیدار کناری زاده فرماندار بندرعباس نیز گفت: گروه های متعددی بر عملکرد خدمات رسانی در حوزه های مختلف شهری و صنوف مختلف نظارت و بازرسی می کنند و  عملکرد جایگاه های سوخت هم از جمله مواردی است که مورد توجه است.


دیدار با پویافر رییس ستاد مباره با مواد مخدر 4
دیدار با پویافر رییس ستاد مباره با مواد مخدر 3
دیدار با پویافر رییس ستاد مباره با مواد مخدر 2
روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 

تماس با ما:

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان

بندرعباس، میدان قائم (اسکله شهید باهنر)، ابتدای بلوار پاسداران   کدپستی: 84364 - 79178

مرکز تلفن: 74 و 73 و 33423272 - 076

دورنگار: 33513311 - 076

سامانه پیام کوتاه: 9627 2803 3000 

ارتباط مستقیم با روابط عمومی: 33423250 - 076

پست الکترونیکی: PR.HORMOZGAN.NIOPDC@gmail.com